Punë e kryer: Pogba ka vendosur se ku dëshiron të luajë

Sport

Paul Pogba më në fund ka vendosur ta flas për të ardhmen e tij.

Paul Pogba ka thënë se nuk e ka në plan që të largohet nga Manchester United.

“Kur u riktheva te Manchester United, ishte sikur të vija në shtëpinë time”, ka thënë francezi për ‘RMC Sport’, përcjell Billbordi.

“Këtu është shtëpia ime dhe do të jetë kështu gjithmonë.

“Në media ka shumë raportime rreth të ardhmes time, mirëpo unë jam i lumtur këtu dhe dua të qëndroj për një kohë të gjatë”, ka shtuar Pogba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *