Isha rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek shpia e saj se kishte frik.i kerkova te me bente masazh trupit dhe une i ofrova ti beja masazh edhe asaj, si per ti kthyer borgjin.tek i beja masazh zakonisht shpatullave the shpines i beja dhe me bente, vendosa te provoj me shume, dhe nga shpina ulem duke i bere masazh edhe kofsheve.kishte veshur pixhama te cilat jane shume te holla si material. duart e mia ngjiten avash lart kofsheve duke i futur njeren dore ne pjesen e brendshme te kofshes duke e ferkuar lehte pothuajse afer pidhit. zemra me rrihte shume duke mos ditur reagimin e saj dhe duke menduar levizjen e rradhes.Kari me ishte bere dru. guxova te ngjitem me lart me duar ne pjesen ku kofsha bashkohet me trupin. te dyja duart po e “masazhonin” ferkonin. dora e majte ne brendesi te kofshes dhe me gishta ndjeja mbarimin (lastikun) e brekeve. ajo kishte futur koken ne jastek dhe nuk po bente ze. zemra me rrihte shume, duke e ferkuar anash pidhit dora ime e majte ne brendesi te kofshes se saj, goxova qe me gishtin e vogel te ja prekja pidhin si pa dashje, nese do kishte reagim, do kishte qene prekje pa dashje aty. )

Me pjesen e jashtme te gishtave po i ferkoja lehte pidhin. pasi nuk kishte reagim fillova te ja ferkoj pidhin mbi pigjama me pjesen e brendshme te gishtave. ajo kishte hapur kembet edhe me shume qe dora ime te hynte me kollaj tek pidhi i saj. Vendosa te ja fus doren nen breke. futa doren nen bark, ajo akoma e shtrire ne bark. ajo ngreh barku siper si per te me lene te ja fus doren brenda brekeve. i ndjej leshin e saj te bute. ngadale filloj te ja prek buzet e pidhit, une isha pothuajse duke u prishur pa pasur asnje prekje me karin. pidhi ishte bere leng fare, ferkimet e mia e kishin eksituar ne kulm levizte bythet lart e poshte duke e ndjere gishtin tim ne pidhin e saj te lagur. doja ta qija po kisha frike. nuk kishte njeri ne shtepi por perseri kisha frik se cfare mund te mendonte.levizjet e bytheve te saj lart e poshte ne ritem me gishtin tim ne pidh te saj me terbuan fare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *