Olta Gixhari, ka fituar famën e saj edhe me anë të disa spoteve televizive shumë provokues. Sensualiteti dhe provokimi shet, kjo është moto e kahershme dhe strategji për shumë biznese.

Olta cilësohet si një nga femrat më tërheqëse të skenës shqiptare. Ajo vazhdimisht di të jetë në qendër të vëmendjes.

Ndërsa së fundmi Olta i ka habitur paksa fansat me veprimin e saj. Aktorja ka treguar se i adhuron biçikletat dhe ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet mjaft tërheqëse me një minifund.

‘Une jam nje cikliste’, ka shkruar Olta krahas fotos. Eshtë e paqartë se si do mund të ngasë biçikletën me atë lloj minifundi, por rëndësi ka që ajo vëmendjen e ka të gjithën për vete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *