Vajza që ka marrë nofkën “Kim Kardashian ruse” ka mijëra fansa në rrjetet sociale dhe deri në Botërorin e Rusisë ndoshta do të arrijë në miliona.

Modelja Anastasiya Kvitko është përzgjedhur si imazhi i Botërorit të futbollit 2018 që do të zhvillohet në vendlindjen e bukuroshes, në Rusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *