Që ajo është e guximshme, kjo nuk do as mend e as kalem. Gjithçka në emër të fansave thonë VIP-at, gjithçka në emër të vëmendjes thonë fansat.

Linda Rei u bë e njohur për shqiptarët pasi tregoi historinë e saj personale, duke dëshmuar se kishte bërë ndërhyrje në organin gjenital për t’u kthyer në femër.

Pas kësaj, ajo arriti që të merrte mijëra follow në Instagram, ku publikon herë pas here foto nga jeta e saj. Shumë shpejt u bë personazh mediatik dhe pjesë e një sërë emisionesh dhe spektaklesh të stërndjekur.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet duke ekspozuar pjesën intime. Por duket se nuk i kishte kushtuar shumë vëmendje pjesës së depilimit, fansat nuk i kanë kursyer komentet tendencioze dhe Lindu u detyrua të fshijë këtë foto:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *