Pas uljeve e ngritjeve në marrëdhënien e tyre dhe disa krizave në çift, duket se Tuna dhe bashkëshorti i saj, Patrisi janë sërish të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Nisur nga postimet e këngëtares, çifti po kalon një periudhë të bukur së bashku me djalin Tian dhe bazuar në foton e postuar sot nga Tuna, shkëndija e tyre është shëndoshë e mirë.

“Ai tha: ‘Të jesh e zhveshur kur të kthehem në shtëpi!’”-shkruhet në foton e postuar nga këngëtarja, e cila mesa duket do të ketë një Shën Valentin të flaktë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *