Një tragjedi e vërtetë dhe që nuk ka fund duket ajo që i ndodhi familjes Preka në qytetin e Shkodrës. Edmondi dhe tre fëmijët e tij ndërruan jetë pas aksidentit fatal të ndodhur mbrëmjen e së martës.
Trupat e pajetë të viktimave u përcollën për në banesën e fundit, ndërsa ditën e sotme, edhe Noemi 10-vjeçare, e cila mbahej në jetë përmes tubave, ka mbyllur sytë përgjithmonë.kliko me posht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *