Do habiteni! Ja sa shpesh duhet të bëni dush

Bërja e dushit çdo ditë mund të rrisë rrezikun e infeksionit tek njerëzit, paralajmërojnë ekspertët. ZBULIMI Doza e tepërt mund të zvogëlojë hidratimin e lëkurës, duke shkaktuar që ajo të atë të bëhet e thatë dhe plasaritur, e cila lejon mikrobet për të hyrë, sipas ekspertit të sëmundjeve infektive Dr Elaine Larson nga Universiteti Columbia. […]

Continue Reading

Eriksen po kalon te gjiganti i La Liga-s

Christian Eriksen është ende në radarin e Barcelonës. Christian Eriksen ka kohë që lidhet me një kalim te Barcelona. Mesfushori danezi ka disa sezone që po tregon formë të lartë, andaj katalonasit duan që ai ta bart fanellën e tyre nga vera e vitit 2019, përcjell Billbordi. Tottenhami shpreson që Eriksen ta nënshkruaj kontratën e […]

Continue Reading