“Gjithçka që ti e bën vetëm për vëmendje, është arsyeja pse nuk ke vëmendjen time”, është shprehja që ka shoqëruar fotografinë e fundit të publikuar në instagramin e Armela Hysenit. Modelja që mori pjesë në “Big Brother” vitin e kaluar i është rikthyer sërish vëmendjes publike. E stërkomentuara gjatë “Big Brother” për lidhjen e saj me Damianon, ajo sot po komentohet shumë për një video provokuese gjatë një nate në club.
Në videon në fjalë Armela shfaqet e veshur me një fustan që i tregon gjoksin ndërsa nuk ka veshur reçipeta.
Modelja duket shumë seksi teksa kërcen dhe filmon veten duke fokusuar edhe gjoksin e ekspozuar më shumë se kurrë më parë.

“Çdo gjë që bën për vëmendje, është arsyeja pse ti nuk ke vëmendjen time”, shkruan Armela, e cila mesa duket duhet të ketë ndonjë arsye tjetët përpos vëmendjes, për të bërë atë video mjaft sensuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *